Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült így már valakinek?

Sikerült így már valakinek?

Figyelt kérdés
16ra nemvártam azóta semmi,még nem betegedtem meg!csináltam két tesztet egyiket aznap akkor láttam egy halvány csíkot,de nem bíztam el magam,így csináltam még egyett 20án az negatív lett,de a bajom még sehol!Nemis érzem,h megkéne jönnie.....Sikerülhetett mégis?Volt így már valaki?Hétfőn készülök orvoshoz,akkor mindent megtudok,csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi...:)
2015. júl. 23. 09:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor én hasonlóképpen jártam, akkor nem volt baba, pár nap késéssel megjött a vérzés.
2015. júl. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nemvárt előtt 1 héttel már javában hánytam, a tesztek még jópár napig negatívak voltak.
2015. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!