Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várok mindenkit akinek esetleg...

Várok mindenkit akinek esetleg valami különleges "hozzávalóval" sikerült teherbe esni. Gondolok itt méhpempőre különleges teákra ilyesmi. Valakinek bevált?

Figyelt kérdés
27éves vagyok egy éve rendszeresen peteéréskor főként együtt vagyunk nem görcsölök de valamiért nem jön a gyermek áldás.Várok sikersztorikat is írjatok!!!

2015. máj. 27. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha nemn jön a gyerek, akkor orvosi kivizsgálást ajánlok. Nekünk is ez vált be. Ami a szomszéd Jucikának használt, az lehet, hogy téged hónapokra hazavág. Nem véletlenül. Minden okkal történik, meg kell keresni az okot és azt kell kezelni. Akár woodoo-val, akár gyógyszerrel, csak tudatosan tudd, mit teszel magaddal!
2015. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálunk az vàlt be, hogy elkezdtünk futni. Majdnem minden este futottunk a férjemmel. Abban a hónapban pozitív lett :)

Talán mert fittebb lettem, talán mert elterelődött a figyelmem és más célok lebegtek a szemem előtt. Vagy mert épp most akart jönni :)

2015. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne a peteérés nézd, hanem sokkal többre mentek, ha átlagban 2-3 naponta vagytok együtt, és e´lvezitek a dolgot.


NAgyon sok nö nem félidöben esik teherbe, hanem közvetlen a menzesz elötti, alatti vagy utáni napokban.

2015. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
természetesen nem csak peteéréskor vagyunk együtt csak akkor sűrűbben
2015. máj. 27. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
4 évig nem sikerült. Méhpempő, E-vitamin, Gravida. Következő hónapba sikerült. Sok sikert.
2015. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év után a hőmérőzés és az e vitamin vált be.
2015. máj. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 ev utan a hömerözes, ovu-teszt es hasonlo praktikak ELHAGYASA segitett. Feladtuk a remenyt, egyszeruen csak egyutt voltunk, amikor akartuk. Gyakran naponta többször is. Rögtön az elsö ilyen honapban sikerult. Most 25 hetes kismama vagyok.
2015. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok mi is rajta vagyunk ám és nagyon nagy bizalmat szavazok most a méhpempőnek is!
2015. máj. 28. 17:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos? Fejlemény?
2016. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Alkohol
2018. okt. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!