Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk, de nem tudom...

Babát tervezünk, de nem tudom pontosan mikor van peteérésem.2. Hónapja próbálkozunk úgyhogy még friss a dolog. Középidőben normális, hogy majd leszakad a mellem?

Figyelt kérdés
ha valami hozzáér a mellbimbómhoz, sírni tudnék. Akkor most van peteérésem?
2015. júl. 23. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani, hogy van-e peteérése, ámbár jó jel, hogy érzel magadon változásokat középidőben. Netről lehet rendelni ovulációs teszteekt, ha pár hónapon át azzal ellenőrzöd magad, és meggyőződsz róla, hogy van peteérése, után amár elhagyhatod, nem kell kiszámoltan együtt lenni, de legalább efelől nyugodt lehetsz.
2015. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális.Bár nekem nem minden hónapban okoz ez problémát,de most pont nekem is nagyon fáj és nem is lehet hozzáérni.Középidőben vagyok én is.De ebből még nem derül ki hogy van-e peteérés,mert a hormoneredményeim alapján nekem nagyon ritkán van peteérésem gyógyszer nélkül.
2015. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Peteérés bármikor lehet, pont menzi után vagy előtt is ezért a legjobb kétnaponta együtt lenni. De nyilván a legesélyesebb a menzi előtti 14-15. napon.
2015. júl. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!