Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, a peteérés előtti...

Lehetséges, a peteérés előtti 4. napon való együttlétből teherbe esni?

Figyelt kérdés
Nem tervezünk még babát, vagyis még egy pár hónapig nem, de a természet kicsit megtréfált. Menstruáció végén voltunk együtt védekezés nélkül és rá 4 napra lett peteérésem. Ilyet még sosem sikerült produkálnom. Biztos, hogy akkor volt mert előtte egy nappal voltam dokinál és mondta hogy egy szép nagy érett tüsző van a bal petefészkemben, és másnap éreztem az ovus fájdalmakat. Lehetséges, hogy 4 teljes napig kihúzzák odabenn a kis katonák?

2015. júl. 24. 09:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetséges.
2015. júl. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg 72 óráig életképesek, de ebben a helyzetben én sem vennék mérget rá, hogy nem leszel terhes.
2015. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egyes helyeken 5-7 napot is írnak.
2015. júl. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, simán terhes lehetsz ebben az esetben. Megkérdezhetem, hogy egyébként szabályos szokott lenni a ciklusod? Csak mert mi is csináljuk menstruáció előtt és után, abban bízva, hogy messze még a peteérés... Aztán biztos ami biztos alapon 1 héttel előtte már nem csináljuk.
2015. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az én lányom pont így fogant.
2015. júl. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
szabályos ciklusaim vannak 1 évben egyszer előfordul, hogy késik néhány napot de nem számottevő.
2015. júl. 24. 10:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi 4 nappal előtte voltunk együtt de nem sikerült :(
2015. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Egyébként örülnétek neki? :)
2015. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igen azóta beszélgettünk a témáról :D hogy mi lenne ha és igen, nagyon örülnénk neki :)
2015. júl. 27. 09:05
 10/17 anonim ***** válasza:
Ennek örülök. :) Mi 2 hónapja vezettük be, hogy naptármódszert alkalmazunk, de pont az ilyen esetek miatt pharmatex is van mellé. Ha véletlen előbb vagy később van ovum. Aztán bízom benne, hogy egy idő után elhagyatjuk majd a pharmatexet. ;)
2015. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!