Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes terhességi tesztet...

Érdemes terhességi tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
A párommal egyik éjjel szeretkeztünk, illetve másnap reggel is és a kettő között nem zuhanyozott le így lehetséges, hogy maradt rajta némi... Aztán 3 napot késve jött meg és nagyon furcsán. Éreztem a szokásos mindjárt megjön érzést amit követően általában 10 percen belül meg is jön. Na most ez esetben egy egész éjszakán keresztül éreztem ezt. Reggel felkeltem és azt tapasztaltam, hogy még mindig nem jött meg. Elmentem zuhanyozni és hihetetlen hányinger, szédülés és olyan alhasi fájdalom jött rám amit még életemben nem éreztem. Elviselhetetlen fájdalommal jött meg. Az utána követő napokra az volt a jellemző, hogy megvolt, de nem olyan intenzíven mint ahogy azt megszoktam. Például első este utáni reggelen üres volt a betét! Pedig ilyenkor mindig csordultig szokott lenni. Hallottam már olyanról, hogy létezik olyan, hogy valaki terhes de mégis megjön csak nem a szokásos módon. Kicsit erre gyanakszom én is. Az fentebb említett együttlét óta alig 2 hét telt el, nem tudom várjak-e még a teszttel illetve mennyire lehet a fura menstruációmat terhesség jelének venni. Még soha nem tapasztaltam ehhez hasonlót. Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 24. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes...
2015. júl. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tesztelj.
2015. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a lényeges infót lehagytad. védekeztetek valamivel?
2015. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy éjszaka alatt szabad levegőn garantáltan elpusztulnak a hímivarsejtek.

Az már valószínűbb, hogy a bomló fehérje segítségével felvitt valamilyen fertőzést és az okozta a furcsa menstruációt.


Terhesség szinte kizárt, egy durvább fertőzés annál valószínűbb. Menj orvoshoz.

2015. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom megszakítassal "védekeznek" másképp nem számítana, hogy maradt valami... amúgy ha terhes vagy akkor nem attól ami rajta maradt, mert az elpusztul reggelig, hanem előváladéktól.
2015. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki orosz rulettet játszik, annak érdemes tesztelni persze.
2015. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tesztelni mindig érdemes
2015. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!