Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után két napig...

Pozitív teszt után két napig menses, van értelme még terhességi tesztet csinálnom? Szerintetek van még esély a babára?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Barátnőm még kórházban is volt a vérzés miatt, de megmaradt a baba. Most 5 hónapos terhes és jól vannak. Még egy tesztet csinálj, vagy menj dokihoz. Két napos vérzés bármit jelenthet.
2010. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Nem te vagy az első és nem is az utolsó aki egészen addig mig nem mozdul meg a baba menstruál. Ne keseredj el inkább tesztelj. Sok szerencsét és megy aDRUKK.
2010. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Esküszöm, nem értem. Van egy pozitív teszted, majd megjön, vérzel és nem mész el orvoshoz??? Ezt mégis hogy képzelik sokan anyák? Komolyan, nem értem. A szívifarktus elkapna, ha pozitiv teszt után véreznék, és nem egy ilyen kérdés van itt hetente! MENJ ORVOSHOZ, talán gyógyszeres támogatásra van szüksége a babának!!! NE OTTHON TESZTELGESS és NETEZZ!!! L27
2010. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál,azt mondta vastag a nyálkahártya,és ebből még bármi lehet,azt mondta teszteljek pár nap múlva.Ezért kérdeztem.
2010. máj. 31. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!