Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha minden igaz (az utolsó -...

Ha minden igaz (az utolsó - és múlt hónapban egyetlen) együttlétből számolva 4 hetes terhes leszek,2 pozitív teszttel. Ha a jövő héten elmegyek dokihoz, milyen vizsgálatokat fog végezni rajtam?

Figyelt kérdés
Gondolom elküld laborba, az mit tud kimutatni? Ultrahangon ilyenkor vajon lehet-e már látni valamit? Vagy milyen vizsgálatok vannak még ezen kívül?
2010. márc. 6. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh-on petezsákot fog látni, a vérből a hcg mennyiségét nézik főleg és a vérképet, enzimeket, hormonokat. Asszem vizeletet is kell vinni, ha jól emlékszem. Gratulálok!
2010. márc. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok! (-:

Ultrahangra a nem várt menszihez képest két hétre érdemes menni, amikor kb. 6 hetes terhes vagy, mert akkor már biztosan lát valamit és persze lesz szívhang is. Engem laborra a 8. héten a 7. heti UH után küldött el a doki, ott teljes vérkép és vizeletvizsgálat volt. De orvos függő is.

2010. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elmentem a + teszt után az 5. héten uh-ra, hogy lássam, jó helyen ágyazódott be.
2010. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, ha + lesz a teszt, akkor a nem várthoz képest két hétre menjek.
2010. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :-)


Csakhogy kb. 2 hete nekem megjött, amikor az ideje volt, de mindenféle terhességi tünetem van, ezért is csináltam tesztet, no meg a menszim is kevés volt, inkább olyan barnázás... Akkor nekem mikortól fogják számolni a terhességet?

2010. márc. 6. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanugy ha nem rendes vérzésed volt(4-5napig).Ha csak barnáztál az nem havi vérzés.
2010. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, az utolsó "rendes" menzitől számolják.
2010. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. márc. 7. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!