Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggel eros pozitivat...

Cirmikee05 kérdése:

Tegnap reggel eros pozitivat teszteltem, de en megis egy kicsit aggodok hogy a masik tesztem negativ lesz! Tuneteim reggeli hanyiger, szedules es nagyon sokat alszok! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha pozitiv volt akkor babat varsz.
2015. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kicsit lehetetlennek tunik mivel mar nagyon regota szeretnek :) csinaljak meg egy tesztet ?
2015. júl. 24. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
A téves pozitív nagyon ritka. Úgyhogy szinte biztos, hogy baba van a dologban.
2015. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel a teszted,megnézzük.
2015. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom feltolteni ide, de eros ket piros csikom lett es perceket se kellet varnom !
2015. júl. 24. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy babás vagy, de nyugodtan tesztelj még néhányat, ha attól jobban elhiszed. :)

Nekem 10 hónap próbálkozás után az első tesztem nagyon halvány lett és ezért addig tesztelgettem, amíg két jó erős csíkom lett, akkor fogtam fel igazán. :)

(A tüneteid egyébként ugyanazok, mint nekem. :) 5hkm)

2015. júl. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Erős pozi tényleg csak baba miatt lehet. :)

Aggódni pedig nem kell, csak ha erős görcseid vagy vérzésed van. Addig nem is kell semmi rosszra gondolni, nyugi!

2015. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
gorcseim azok vannak ... olyan mint amikor megvan meg a labam is faj ugygorcsolok , de csak egy kicsit es gyakran pisiles utan ... ez miert van ??
2015. júl. 25. 15:13
 9/9 anonim ***** válasza:

szedj magneB6-ot, attól nem lesznek görcseid, ellazul a méhed, kellemesebb lesz :)

Boldog babavárást és hidd el a csodát :))

2015. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!