Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet megkülönböztetni,...

Hogyan lehet megkülönböztetni, hogy a sperma folyik vagy folyás van? Mennyi ideig folyik ki belőlünk a sperma?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk és nem szoktam csak reggel tusolni.Kb 2 naponta vagyunk eggyütt.
2010. márc. 6. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
max 4-5óra
2010. márc. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár órán belül kifolyik.
2010. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt értem,hogy pár órán belül kifolyik.De mi van akkor,ha minden második este eggyütt vagyunk és csak reggel kelek fel elősször?
2010. márc. 6. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a "nagyja" reggel fog távozni.Szerintem onnan számold azt a kb 4-5 órát,bár nálam nem egészen így van,ha este együtt vagyunk és letusolok utána,akkor is van egy pár csepp reggel.
2010. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen nálam is reggel távozik jobban.Este aktus után én már nem kelek fel,kispárna a popo alá,és ugy szoktam elaludni.
2010. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!