Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvos szerint csak lombikkal...

Orvos szerint csak lombikkal lehet, (rossz és kevés sperma) de lehet mégis sikerült? Sosem volt köztes vérzésem. Most a 24 napon kevés barnás folyás féle. Akinek volt beágyazódásos vérzése milyen volt a színe? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
A cilklusom normális..29 napra szokott megjönni ..Augusztus 6.-7 volt pém, együtt is voltunk, most tartok a 24.ciklus napomon..tegnap este picit halvány rózsaszínes volt a papíron..ma reggel pedig barnás sűrűbb...sosem volt még nekem ilyen...hormonszintjeim rendbe vannak..elképzelhető lenne, hogy sikerült?? Nincs hányingerem, nem érzem magam terhesnek sem, egyedül csak az ínyem érzékeny, és kicsit mensis érzésem van, a mellbimbóm pedig ég..egyéb nincs...olvastam itt régi hozzászólásokat ebben a témakörben, de szeretném ha írnátok, hogy nektek volt-e barnás, vagy bármilyen folyás féle..mert vérzésnek ezt nem nevezném..bugyin nincs csak törlésnél néha..
2010. aug. 16. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

bármi lehet, történtek már csodák úgy, hogy az orvosok nem is hittek benne, de egy ilyen picike jel miatt nem szabadna beleélned magad. pár nap múlva próbálj meg egy tesztet, nagyon remélem, hogy + lesz.


egyébként: nekem is az íny érzékenység tűnt fel nem várt előtt, meg, hogy nem jöttek a szokásos pattanások. de próbáltam nem tulajdonítani nekik jelentőséget. aztán nem jött meg és + lett a tesztem. ezt kívánom neked is!

2010. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk inszem előtt 3 héttel jött össze.Bármi megtörténhet. :)Négy nap késés után teszteltem pozitívat.Terhességi tünetek majd csak 8 hetesen kezdődtek.

Sok sikert!

17 hkm

2010. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Bizakodom csak , óvatosan, lábujjhegyen szinte..nem élem bele magam..mert tudom szinte lehetetlen..de hátha..gratulálok a második válaszolónak:)
2010. aug. 16. 14:29
 4/6 A kérdező kommentje:
És persze az első válaszolónak is gratulálok:)
2010. aug. 16. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi a gratulációt,majd írd meg az eredményt!

Szorítok :)

2010. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, sajna nem sikerült..:( na de majd egyszer csak..
2010. aug. 23. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!