Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már így valaki? Mire...

Járt már így valaki? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
A ciklus közepétől kellett szednem duphastont, majd egy terhességi tesztet kellett csinálnom, hogy abbahagyjam e vagy ne. a teszt negatív lett, pedig nem csináltam korán. a gyógyszert abbahagytam. ez 3 napja volt. vérezgetem, és ma görcsöltem is mint amikor megjön, de nem volt normális vérzésem. holnap reggelig ha nem jön meg csinálok még egy tesztet. Lehetséges, hogy még nem mutatta ki a teszt?
2015. júl. 25. 17:08
 1/2 A kérdező kommentje:
vérezgetni máskor is szoktam, arra kaptam a gyógyszert, de ilyen még nem volt, hogy görcsölök és semmi normális vér
2015. júl. 25. 17:09
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, progeszteronnal szoktak menstruációt késleltetni is, ilyenkor ez másabb, mint mikor rendesen megjön, mivel hormonokat szedtél be, ami picit felborítja a saját hormonháztartásodat.

itt egy cikk pl.: [link]


Mikor én szedtem duphastont terhesség megtartására, a gyógyszer abbahagyása után 4 napig barnáztam, majd megjött, de hogy nálad hogy lesz, nem tudom, remélem a legjobbakat, sok sikert!

2015. júl. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!