Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik tesztet rendeljem...

Melyik tesztet rendeljem (próbálkozós időszak)? Link!

Figyelt kérdés

[link]



Milyen érzékenységű a jó?

Következő hónaptól kezdjük a próbálkozást és mivel veszélyes anyagokkal foglalkozom figyelnem kell arra, hogy a lehető legkorábban megtudjam a terhesség tényét.


Nem a legdrágábbat venném! :)


Köszönöm!


2015. júl. 26. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Én One step-et vettem, hcg-ből 10 és 25-ös érzékenységűt, LH tesztből közepes érzékenységűt (talàn 25-ös?)


Tökéletesen bevàlt.

2015. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ovu tesztet sosem használtam, nem akartam magam ilyesmivel stresszelni, és a páromat sem akartam időzített együttlétre rávenni. A terhességi tesztek közül a 10-eset választottam, ebből viszont nagy csomaggal vettem, mert türelmetlen típus vagyok és már mensi előtt is tesztelgettem.
2015. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vaterás one step ovulációs tesztet vettem (azt hiszem 20 vagy 25öst) ez be vált.

Szintén ilyen terhességi tesztet vettem one step 10es ez sosem volt szellemcsikos, de pozitív sem mert még nem sikerült a kis tesó :(

Fél éve próbálkozunk.

2015. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!