Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Allandoan azt kerdik tolem...

Allandoan azt kerdik tolem hogy mi meg nem akarunk gyereket de ez mar minden napos kerdes es mar nagyon idegesit. Ket eve szeretnenk babat de nem jon ossze. Mit valaszoljak ha megkerdik megint nem szeretnem ha megtudnak hogy nem jon ossze?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 21:02
 1/8 A kérdező kommentje:
hu most olvasom hogy az utolso mondatott nagyon ertelmetlenul irtam de remelem azert lehet erteni hogy mit akarok kerdezni es koszonom a valaszokat otleteket
2008. szept. 4. 21:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy bízzák már rád mikor lesz meg az a gyerek. Ha majd eljön az ideje , jönni fog. Ha kíváncsi leszel a véleményükre , majd szólsz. Egyenlőre ne foglalkoztasson az, hogy mit mondasz, ha kiderül , hogy nem lehet. azon majd akkor gondolkozz.
2008. szept. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát vagy azt, hogy dolgoztok már rajta vagy még nem tervezitek vagy hasonlót. Sok választásod sajna nincs, mert nem kell mindenki orrára kötni, hogy nem jön össze.
2008. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mond meg frankón,hogy rajta vagytok és akkor nem fognak idegesíteni!tudom hogy most milyen idegesítő,nekem 2 hónapja ment el sajnos a babám,és mást se halgatok hogy mikor akarunk,meg az okításokat hogy meddíg várjunk!kitartást!és nagyon sok sikert kívánok a babóhoz!puszka
2008. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahol azt olvastam,hogy ha egy kérdésre nem szeretnél válaszolni,mosolyogva kérdezz vissza,hogy miért szeretnéd tudni!? Erre általában nem tudnak mit reagálni. Próbáld ki hátha beválik.
2008. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat mindenkinek jo otleteket kaptam koszonom igy hatha vegre befejezik
2008. szept. 4. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanigy voltam, és mindig azt mondtam benne van az öt éves tervünkben. ezzel leráztam őket. ne izgulj ha kiváncsiskodnak ugyis megtalálják a modját, most azzal zalkattak az utóbbi fél évben hogy konkrétan terhes vagyok, sajnos 2x vetéltem el ezalatt,persze nem tudták, most 9 hetes vagyok remélem őt már a karomban tarthatom,titkolom ezerrel amig lehet. én azt gondolom a nagy nyomás miatt nem jön össze nektek, menjetek el két hétre valahová ha tudtok, kapcsolj ki telefont mindent és csak érezzétek jól magatokat, tuti össze jön.sok sikert. laila.
2008. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jarok ha hiszed ha nem,épp arra gondoltam miért nem én tettem fel ezt a kérdést hamarabb,mert nagyon jó válaszok vannak.Már én is arra gondoltam azért nem jön össze mert túl nagyon erőltetik mások.Mi is majdnem két éve vagyunk az ügyön és minden alkalommal csupa igeg vagyok amikor faggatnak az ismerősök meg azzal oktatnak ki hogy lehetne már mert nem jó a vén anyuka.(27 vagyok)Elhatároztam ha nem megy másképp goromba leszek hátha akkor észreveszik magukat.Kitartást sorstársam.
2008. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!