Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, de közben...

Babát szeretnénk, de közben nagyon meghültem és gyógyszert szedek (parasinust es coldrexet). Ha teherbe esek, árthatnak ezek a gyógyszerek a babának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! De ha már biztos vagy a terhességedben, jobb ha inkább homeos bogyókat szedsz.
2011. okt. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy a gyógyszert hagyd abba, vagy a próbálkozást függesszétek fel egy kicsit.

A barátnőméknek tavaly így halt el a picijük. Beteg volt az anyukája (pont mint te, hasonló gyógyszert is szedett), megfogant a pici, de nem lett életképes. 5 hetesen elhalt, de csak 10 hetesen vették észre, hogy nincs szívhang sem. Máris a műtőben találta magát. :-(

2011. okt. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj ne, már átestem egy spontán vetélésen. Akkor inkább várunk még.
2011. okt. 27. 11:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok terhes, annyi, hogy a peteérés keddre esik, hátha addig kilábalok a hülésből, ha nem akkor inkább halasszuk a babát:(
2011. okt. 27. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem egy megfázás elleni gyógyszertől nem megy el egy baba.Nagyon sok korai terhesség végződik spontán vetéléssel, de ez a természet egészséges kiválasztódása. Bármennyire is fájdalmas, mégis jobb, mint egy beteg gyereket kihordani.
2011. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!