Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött, ma megint teszteltem, de ez sajna semmit nem mutatott (x-epil teszt), volt ma egy pici fehér folyásom is! Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Feb 19-én voltunk együtt akkor volt PÉ! A héten két tesztem is nagyon nagyon halvány pozitív lett (gabriel és HCG)! Fáj a mellem, nagyon álmos vagyok, és sokat eszek! Lehet az miatt nem jön meg hogy felborult a ciklusom amiért nem szedem már a gyógyszert! Azóta most kellett volna először megjönnie! Amíg szedtem a gyógyszert mindig rendbe megjött, amikor kellett neki!
2010. márc. 6. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet h csak azért nem jött meg mert abba hagytad a gyógyszert! de szerintem terhes vagy pláne ha két teszted is halványan de pozitivak lettek! csinál a napokban még 1-et az már biztosan erösebb lesz!
2010. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amíg szedted a gyógyszert, a gyógyszer miatt jött meg mindig rendben, úgy ahogyan kellett neki, hiszen pont ez a lényege.


Szerintem ebből már nem lesz baba. Már régen ki kéne mutatnia a tesztnek.

2010. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát azért nem mert a teszt olyan 2-3 hétnél mutatja ki!!
2010. márc. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet baba. Az x-epilről nagyon sok rosszat hallottam. Mitől lett volna halvány pozitív, ha nem lenne baba? Azt írod tegnap kellett volna megjönnie, tehát könnyen lehet, hogy csak a teszt nem mutatja. Tesztelj másik teszttel. Ajánlom a Qupidot!
2010. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tuti terhes vagy.

Nekem ahogy kimaradt megcsináltam a tesztet és negatív volt 1 hét múlva megint csináltam az már pozitiv lett.

Az álmosság meg minden terhességnél fennt állt.Egyfolytában csak aludtam volna.

3gyerekes anyuka

2010. márc. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Remélem terhes vagyok! De a 2hteszten a halvány csík is elég későn jött ki, az első vonal meg szinte rögtön
2010. márc. 6. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első vonal mindig rögtön kijön, ez a kontroll-vonal. Azt jelzi, hogy igen, pisis lett a teszt, Ennyi.


Tesztelj pár nap múlva újra. ha baba van, akkor látni fogod, hogy az előző teszthez képest vastagabb, erősebb lett a második csík.


drukkolok!

2010. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van esélyed rá. Várj még pár napot, és reggeli vizeletből tsztelj majd, akkor már tuti ki kell mutatnia.

Amúgy meg avval tényleg ne foglalkozz, hogy eddig milyen rendszeres volt, mert az a fogigátló szabályzása miatt volt, az úgy természetes.

Majd írj, ha kiderül.

2010. márc. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!