Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozós időszakban,10-12...

Próbálkozós időszakban,10-12 dpo. Körül el mernétek menni strandra, aquaparkba?

Figyelt kérdés
Nem árthat meg pl a csúszdázás, ha esetleg baba van? Ha már kiderülne a terhesség, akkor nem mennék.
2015. júl. 26. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt! Nem kell ennyire túllihegni!
2015. júl. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem árt. És ha mondjuk 2 évig nem jön össze, akkor 2 évig nem mész strandra?:)

Ha ennyi gondot okoz és történik valami, akkor azzal a terhességgel amúgy sem volt valami rendben.

Egy egészséges terhességnek, már amennyiben ugye terhességről beszélünk, akkor ennyi idősen ez egyáltalán nem jelenthet gondot.

2015. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kb. pont ebben az időszakban voltam strandon, csúszdáztam is, meg a nagyfiamat dobáltam a vízbe (7 éves). És mit kiderült, már terhes voltam akkor :)

Mondjuk én azóta is voltam strandon, akkor is, amikor már tudtam, hogy babát várok, igaz, akkor már nem dobáltam a vízbe a gyerkőcöt.

2015. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont terhes voltam, mikor kiírtam a kérdést és voltunk aquaparkban csak még nem tudtam:) Már megszületett, úgyhogy nem ártott neki :D
2016. jún. 19. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!