Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor hogyan is számoljam?

Most akkor hogyan is számoljam?

Figyelt kérdés

múlt hónapban 36 napra jött meg a 28 helyett... most bajban vagyok, hogy hogy számítsam, hogy mikorra nem várom, mert a 28 napos ciklus alapján holnapra nem várom, de ha a 36 napot veszem alapul, akkor 10 nap múlvára nem várom... pms tünetem nincs, pedig egy héttel mensi előtt már fájni szoktak a melleim...

helyette van néha-néha péntek óta pocakszúrkám, fáradtságom (pedig alszom, mint szoktam) meg néha hányingerem... ötlet? köszönöm:)


2015. júl. 27. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha amúgy mindig 28 naposak a ciklusaid, és a 36 nap csak kirívó volt, akkor 28. ciklusnapra kellene, vagyis nem kellene megjönnie. Ha nem jön meg, és bírod türelemmel, azért várj még 3-4 napot. (én nem biztos, hogy bírnám) Drukkolok:)
2015. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát már most tűkön ülök :DDD

28-29 napok voltak előtte a jellemzők, az előző hónapban is jelentkezett már a nemvárt napja előtt 1 héttel a szokásos bimbófájás, de nem akart megjönni, csak 36. napra sikerült neki :(

2015. júl. 27. 14:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem jött meg, reggel megcsináltam egy tesztet, de az (még?) negatív volt :( :)
2015. júl. 28. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!