Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 napos keses,37.2 °C,2...

15 napos keses,37.2 °C,2 negative teszt. Lehetseges, megis a terhesseg?

Figyelt kérdés

15 napja kesik a menstruaciom, az alaphom sajnos nem tudom mert eddig nem homeroztem csak a keses miatt kezdtem el, de az 3 napja 37.2, kb elotte 5 napja volt 37,5 azota stabil. Penteken es vasarnap csinaltam terhesegi tesztet ami negative lett, bar orak mulva amikor neztem mind a ket alkalommal volt egy ugyan olyan vastagsagu de inkabb szurkes mintsem pirosas csik.. ( en szaradasi csiknak gondolnom).

Szerintetek lehetseges terheseg a negative tesztek ellenere?



2015. júl. 27. 20:11
 1/8 A kérdező kommentje:
*negativ
2015. júl. 27. 20:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha 15 nap késés után 2 teszt is negatív, akkor elég valószínűtlen a terhesség (bár hallani ritka esetekről, amikor mégis). Hő semmit nem jelent az alaphő ismerete nélkül.
2015. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én most ugyanebben a cipőben járok. 13 nap és két negatív teszt. Ötletem sincs mi lehet..
2015. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a valaszokat.
2015. júl. 27. 20:19
 6/8 A kérdező kommentje:
En csutortokon megyek orvoshoz, ha nem is a terheseg miatt, de jo lenne tudni miert kesik..:/ bar remenykedek hogy csak a tesztek hibaztak..:)
2015. júl. 27. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hiszen,mindenki más,és lehet te is ebbe a ritkán de megtörténhet kategóriába tartozol!

Nekem 17 napos késésnél is negatív volt a teszt,de voltak furcsa változások a testemen amiből majd nem biztosra vettem hogy baba.Elmentem a dokimhoz aki elküldött vérvételre mert nem látott semmit!Mondjuk túlzásba nem vitte a vizsgálást.A vérvétel eredményét felküldték a dokimnak,és mire mentem újra hogy mi a helyzet,mondta hogy a leletem alapján van terhesség,és megnézet alaposabban és látta a picit akivel akkor már 7 hetesek voltunk!

2015. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
NEkem nem 14, hanem 28 napra volt a peteérésem, így hiába tesztelettem elmaradt mensi után egy héttel, mind negaítv volt. Aztán 3 hetes késésnél lett csak pozim.Hőm viszont fenn volt. Ha neked is később volt péd, akkor simán lehet még baba. Doki megmondja majd :)
2015. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!