Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-28 napos ciklussal a 32....

27-28 napos ciklussal a 32. napon negatív teszt? Mikor lett nektek pozitív hasonló ciklusnál?

Figyelt kérdés

Érzékeny vagyok a testemben lezajló dolgokra.

4-5 napja késik. Görcsölget a hasam, nagyon szembetűnően nagy lett az étvágyam, effektív felváltva kívánom az édeset és a sósat. A bimbóm elkezdett érzékeny lenni. 2 napja délutánonként is aludnom kell olyan álmos vagyok. Szénsavastól ég a gyomrom.

12. dpo hajnalban neg. teszt x-epil

15. dpo hajnalban neg. teszt x-epil

18. dpo délután neg. teszt discolor


2015. jún. 18. 18:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Hogy később lett volna a PÉ nem hiszem, mert olyankor is fáj a hasam és 31-én éreztem. 30-án voltunk is együtt.
2015. jún. 18. 18:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Ráértél volna ma először tesztelni, aztán 2 naponta.
2015. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Márpedig mindenképpen később volt az ovulációd, hisz ha nem így lenne vagy már kimutatná, vagy megjött volna.


32 napos ciklusnál 32. napon teljesen erős pozitívat teszteltem x-epillel.

2015. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kloetta ***** válasza:
Nekem csak az 5. - 6. Napon halvány pozik a tesztjeim. Ha nem görcsölsz és nincs vérzés türelem, a tüneteid jók, de még bármi lehet.
2015. jún. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 nap múlva volt nagyon halvány. Görcsölt a hasam, nem bírtam enni, a fáradtság, hányinger, hányás, gyomorfájás csak ezután jött.
2015. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom akkor lehet később volt az Ovu :( Szerintetek holnap reggel teszteljek vagy még várjak?
2015. jún. 19. 13:26
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ma reggeli :):/

2015. jún. 20. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!