Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet, hogy a vérzésem...

Mitől lehet, hogy a vérzésem hónapról hónapra kevesebb?

Figyelt kérdés

Tavaly júliusban abbahagytam a fogamzásgátlót 10 évnyi szedés után (akkor mindig 28 napra jött meg és 4-5 napig tartott) és 3 hónapig gumival védekeztünk. Majd elkezdtünk próbálkozni a babával, de ez az 5. sikertelen hónapunk. Tudom, hogy még van időnk, de engem jobban idegesít az, hogy a 3 hónap pihi után beállt a ciklusom 27 napra, de menszeszem egyre kevesebb (27 éves vagyok). Mindig 4 naposak voltak a menstruációim, de az előző hónapban már csak 3 volt, most meg ez a 2. napom és alig van, éppen barnás.


El fogok orvoshoz is menni, csak most külföldön vagyunk jelenleg és két hét múlva megyünk haza. Szeretnék kicsit felkészülni, hogy mire számíthatok. Terhes nem vagyok, ezt a görbém is bizonyítja:


[link]


Kérlek, írjatok, ha van valami ötletetek?


2010. márc. 6. 19:31
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Az én történetem ugyan így kezdődött:10 év után abbahagytam a fogamzásgátlót,és minden hónapban egyre kevesebb menstruációm lett és a végére mér csak barnázás...1 év után pedig elkezdett kitolódni a ciklusom 35-40 napra.Nekem azt mondták,hogy a hormonjaim álltak fejre!10 év sok idő és eddig csak "aludt a szervezetem", azt mondták,hogy ennyi idő után akár 1 év is kellhet,hogy kitisztuljon a szervezet....Ezzel nem megijeszteni akarlak,hisz mindenki más van aki ennyi idő után is rögtön teherbe esik és szerintem a görbéd is szép!

Ha elfogadsz Tőlem egy jó tanácsot MÉREGTELENÍTS!!!!Nálam ez jött be.Csináltam egy méregtelenítő kúrát és elkezdtem inni a cickafark-palástfű párosítást (ma már 28-30 naposak a ciklusaim,normális a menstruációm és a van peteérésem is).Remélem tudtam segíteni:P

2010. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy csináltad ezt a méregtelenítő kúrát? Leírnád nekem pontosan? Nekem mindig 27 naposak a ciklusaim, csak a mensivel van gondom. Szerinted van peteérésem? Én úgy vettem ki, hogy igen.
2010. márc. 8. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! En is hasonlo cipoben jarok. Mi mar lassan masfel eve probalkozunk a babaval. Az en mensim is az elso 2 honapban (a gyogyszer abbahagyasa utan) normalis erossegu volt es 3-4 napig tartott. Es utana nekem is egyre kevesebb es gyengebb lett honaprol-honapra. Altalaban masfel naposak mostanaban a mensieim. Voltam orvosnal es a hormon eredmenyem jo (igaz csak a ciklus elso feleben vegeztek). Megemlitettem a dokimnak, hogy milyen keves a mensim, de o ez miatt nem aggodott...azt mondta, addig amig van minden honapban rendszeres verzes, minden ok, hisz van peteeres. En amiatt aggodok, hogy talan vekony a mehnyalkahartyam...holnap megyek ultrahangra es megkerem, hogy merjek meg. Amugy ez a masodik clostis honapom...az elozo honap vegen, mintha a mensim egy kicsit erosebb lett volna! 2 napos! Ittam a granatalmalevet naponta es palastfuteat. Ebben a honapban is iszogatom oket, es majd kiderul, hogy segitettek-e. Talan neked is kellene egy kivizsgalas emiatt...egy ultrahang es hormonvizsgalat. Bar allitolag a mensi erossege es a mehnyalkahartya vastagsaga kozott nincs osszefugges. Sok sikert!!!!!!
2010. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!