Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 ev utan attertem egy masik...

Papp Edina Gyöngyi kérdése:

10 ev utan attertem egy masik fogamzasgatlora, közti verzesem volt a rendes menstruaciom, pedid nem jött meg, lehetek terhes? Szedjem tovabb a tablettat?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
mi az a közti vérzés??? hagytál ki időt a két fajta tabletta között, vagy csak egyszerűen a másikkal folytattad?
2011. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hagytam ki idöt a ket tabletta szedes között!Az baj?A közti verzes az a ket normalis periodus körötti 3-4 napig tarto barna folyas!
2011. okt. 15. 14:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Áhám. Szerintem előfordulhat, hogy terhes vagy! Mégpedig azért, mert ha nem hagytál a két fajta gyógyszer között időt akkor nem lenne szabad összezavarodnia! Mindenképp csinálj egy tesztet! Aztán írd meg hogy mi lett! :)

Jah első voltam

2011. okt. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jah és a másik! Már csak azért is csinálj egy tesztet mihamarabb, mert ha pozitív lesz akkor nyilvánvalóan abba kell hagynod a tablettát!!! Szerintem holnap reggel ez legyen az első dolgod, vagy ha van rá lehetőséged akkor még ma!
2011. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szepen,hetfön az lesz az elsö dolgom hogy veszek egy tesztet!A gyogyszert meg igy is ugy is abba fogom hagyni!:-)Majd megirom az eredmenyt!
2011. okt. 15. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
teszteltél? mi lett az eredmény? :)
2011. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg nem teszteltem,mar megvettem 2 tesztet,de csak holnap reggel csinalom meg!Majd irok!!!!!!!
2011. okt. 17. 17:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Csinaltam 2 tesztet,mindkettö negativ lett!A menstruaciom meg mindig nem jött meg,megyek dokihoz!köszönöm, a tippeket es drukkolast!:-)
2011. okt. 18. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!