Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most hétfőn kezdtem el fogamzá...

Nitaa23 kérdése:

Most hétfőn kezdtem el fogamzásgátló fogamzásgátló tablettát szedni hogy ha szedem ugyan azt a fajtát egy évig utána mennyi idő múlva megy ki a szervezetemből hogy teherbe eshessek?

Figyelt kérdés
Ezt az utolsó évet szeptembertől júniusig végig kell dolgoznom ezért csak utána vállalatunk gyermeket párom már nagyon szeretne ahogy én is kisbabát de sajnos ez az év pultos munka miatt még nem lehet mert ahogy nőne a hasam ki rúgnának
2015. júl. 28. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1 nap alatt kiürül.

Az viszont egy egészen más kérdés, hogy mennyi idő kell majd a szervezetednek, hogy visszaálljon a normális működésre.

Egyéni dolog.

Van, akinek egyből visszaáll a termékenysége.

Másnak hónapok.

És megint másnak beavatkozás nélkül soha.

És ez független attól, hogy mennyi ideig szeded.

2015. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos ki akarod váltani? Oké én 7 évig szedtem, de most hogy babát szeretnénk meg szenvedünk mert nem akar normálisra beállni a ciklusom, orvosról-orvosra járok és ez mind a gyógyszer miatt, szinte nem tud felébredni a szervezetem, teljesen bekavart..

Ha kisbabát szeretnétek ilyen "hamar", én inkább óvszert ajánlom.

2015. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én több évig szedtem és az első próbálkozos honapban összejött a baba mindkét alkalommal
2015. júl. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"ahogy nőne a hasam ki rúgnának" - Nem, nem tehetnék meg, védve lennél.

1 tabletta 1 napot véd igazán, ezért kell minden nap szedni, tehát hamar kiürül, de nem lehet tudni mennyire kavarja meg a szervezetedet. Nekem fél évnyi gyógyszerezés után 1 év múlva lett normális a ciklusom. Én inkább maradnék az óvszernél a helyedben.

2015. júl. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!