Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sokan írták ha fogamzásgátló...

Sokan írták ha fogamzásgátló mellett terhesek leszünk ugyan úgy megjön a menszeszünk igaz ez?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen emberrol tudok aki fogamzasgatlo mellett esett teherbe. Menstruacioja ugyanugy megjott, pontos is volt, semmi valtozas. Se terhes tunet, se semmi. Mar 5 honapos terhes volt, mire egyaltalan kiderult.
2015. jún. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hello!! En fogamzasgatlo mellett lettem terhes ikrekkel!!! Rendesen szedtem, nem hagytam ki 1 napot sem. Es igen, megjott ugyanugy, amikor abbahagytam a gyogyszert, csak sokkal kevesebb ver jott, szinte alig vmi. Ezert lett gyanus, mivel nekem fogamzasgatlo mellett is eleg bo verzesem szokott lenni, anelkoul meg aztan plane.


De nem bantam meg, sot!! Most 10 honaposak es imadjuk oket!!! :)

2015. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 14. héten derült ki.

A dokim szerint a menstruációm valójában a gyógyszer által indukált megvonásos vérzés volt, nem rendes havi vérzés. Így maradt meg a lányom.

2015. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En is fogamzasgatlo mellett lettem terhes de nem maradt meg a baba. Nekem volt megvonasos verzesem. Igaz kevesebb mint szokott. Terhes tunetem nem volt de nekem a kisfiammal sem voltak terhes tuneteim.

A terhesseg ugy derult ki, hogy elkezdtem verezni. Tudtam, hogy valami gond lehet mert meg 10 darab hatra volt a gyogyszerbol. Gyorsan elmentem nogyogyszhoz aki csinalt egy ultrahangot es kiderult, hogy a verzes egy veteles kezdete. Nem volt szivhangja a babanak es 9 hetes terhes voltam.

2015. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És figyeljetek már..

Én eléggé görcsölök menstruáció alatt..ha terhes lennék akkor is görcsölnék?

2015. jún. 16. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
ha szedsz gyógyszert de pl. hánysz vagy hasmenésed van, akkor nem ér semmit sajnos :/ lehet ezt sokan nem tudják és azt hitték ugyanúgy hat
2015. jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is gyogyszer mellett lettem terhes, de nekem se maradt meg.
2015. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!