Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal óvszerral...

Ha a párommal óvszerral védekeztünk és nem lyukadt ki meg nem sérült meg de elélvez bennem a gumiban abból lehet baj?

Figyelt kérdés
Az utolsó menstruációm elég barnás és kevés volt. Elvileg mondott valami olyat hogy kifolyhat oldalt gumiban is de a mostaniak olyan szűkek voltak hogy olyan nem lehetett.Viszont mikor kihúzza kicsit lecsúszik a farka végéről de a végében van a cucc az onnan nem jött ki a legutóbbi szexnél megfigyeltem. Szerintetek csináljak egy tesztet vagy értelmetlen a dolog?
2015. júl. 29. 18:45
 1/6 WhiteLabel ***** válasza:
Ha nem sérült meg a gumi, és nem fojt ki oldalt, de teherbe estél, akkor te vagy szűzmária...
2015. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak azt tudom hogy a legutolsónál nem folyt ki oldalt mert ezt nemrég mondta elötte én ilyenre nem is goldoltam és nyílván nem a legutolsó együttlétünkről beszélek
2015. júl. 29. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
HA szex után ellenőrzitek hogy lyukas-e és nem az akkor nem lehetsz terhes. Ha oldalt kifolyik majd bemászik a hüvelyedbe és megtermékenyít akkor megtapsollak. :D
2015. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mivel mikor kihúzta lecsúszik mindig kicsit a gumi ezért szerintem kicsit veszélyes az oldalt kifolyik téma de nem akarok hülyének meg paranoidnak tűnni csak most ezt nemrég mondta és ugye menzesz elég furcsa volt. Mondjuk párszor előfordult hogy nyáron valamiért alig menstruáltam amikor nem voltam együtt sem senkivel de mostmár minden szóba jöhet.
2015. júl. 29. 19:03
 5/6 WhiteLabel ***** válasza:
ha levegőt kap a sperma azonnal elpusztul, tehát nemfog visszafolyni, és főleg nem fogsz tőle megtermékenyülni, kifelé amikor húzza az a rész bőven kint van már ami picit lecsúszik, nem kell aggódnod.
2015. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy, ha elolvassátok az óvszer használati utasítását, abban benne van, hogy úgy kell kihúzni a péniszét, hogy közben megfogja az óvszert, hogy ne tudjon lecsúszni :)

Az óvszerek nem egyformák teljesen méretre sem, olyant válasszatok, ami jól passzol rá ;)

2015. júl. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!