Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ti mit/mennyit éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit/mennyit éreztek abból, ha a fiú péniszén óvszer van és úgy hatol belétek?

Figyelt kérdés

És ha elélvez bennetek óvszerrel a péniszén milyen érzés nektek?


Ja és légyszi komoly válaszokat kérek mert ha nem komoly vagy odaillő akkor azt azonnal lepontozom!



#fiú #szex #pénisz #lány #érzés #vagina #elélvez #òvszer #ezt a kulcsszót meg azért adtam meg #hogy könnyen megtaláljam a kérdésem
2015. júl. 18. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Számomra nincs semmi különbség, hogy óvszerrel, vagy anélkül hatol be, élvez el.Ha nem tudnám, hogy van rajta gumi, vagy nincs, meg nem mondanám.
2015. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
En erzem h rajta van a gumi. Persze gumi nelkul jobb erzes mert nem valaszt el minket semmi. Meg ha ugy elvez belem akk erzem az ondo melegseget meg h folyik bennem:D ha ovszerbe elvez csak a farka luktetesebol erzem h elelvezett a pasi:/
2015. júl. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Csatlakozom a 2. válaszadóhoz, tökéletesen megfogalmazta. Nekem pluszt ad, ha érzem a partnerem és azt, hogy belém élvez...
2015. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Gumival sokkal rosszabb. :/ tompít az érzésen. Nem érzem annyira, hogy bennem van.. Sem a pici ereit.. A farka sajátosságait. És néha el is mozdul rajta.. Lecsúszik stb.. Az nagyon zavaró. És hát élvezésnél alig érezni abból valamit..hogy benned ment el..

Mi ha lehet kerüljük. Neki se jó vele. :S

2015. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
ha kicsi a farka,akkor nagyon érzem, hogy van rajta óvszer,ha pont jó a méret,akkor fel sem tűnik, hogy óvszert használ :)
2015. júl. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanazt érzem, mint óvszer nélkül, csak a végén nem folyik ki belőlem az ondó. Persze, a tudat kicsit más, óvszer nélkül "izgibb", de érzésre nincs különbség.
2015. júl. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha gumi nélkül csinálnánk úgy finomabb lenne.. óvszer fajtától is függ.. mennyire vastag, érdes stb.
2023. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amikor elélvez azt én nem is érzem..csak a reakciójából tudom hogy el fog élvezni gyorsabban csinálja utána meg abbahagyja és gyorsan kiveszi.
2023. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kell a pasi előváledéka ahhoz hogy teljes legyen az élmény. Óvszerrel mindig kidörzsölődtem, ezért soha nem is szerettem.


Az elélvezést nem mindig érzem natúrban sem, csak ha nagy a mennyiség, és/vagy nagy erővel spriccel. nyilván, utána amikor kicsordogál, azt már érezni.

2023. márc. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!