Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két napja késik. Terhes lehetek?

Két napja késik. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Fogigátlót szedek.

3 hónapja váltotam gyógyszert mert az előzőt sok évig szedtem (2 terhesség alatt volt szünet). és már nem védett mert volt fogigátló alatt tüszőrepedésem is. (orvos állapította meg uh val)


Szóval ez a 3. levelem az újból és volt egy pici pecsételés középidő tájt együtt is voltunk utána férjemmel. Ez 9. napja volt az együttlét.

Gyógyert szombaton vettem be az utolsót hétfő körül szokott elkezdődni pecsételgetéssel a mensim . Ez a mai napig nem történt meg még egy pici vérfolt sem wc papíron.

Tesztet tegnap du csináltam ami negatív.


Szerintetek lehet ez a gyógyszer mellett is volt tüszőrepedésem és terhes lettem?


köszönöm aki válaszol


2015. júl. 29. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Régi gyógyszer neve? Új gyógyszer neve?

Csak hogy mekkora a különbség az összetevőkben...


Az fix, hogy a teszt még korai volt.

2015. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az együttléthez igen korai , de ugye már ugymond kimaradt a mensi.


Előző Lindinette 30 Mostani Marvelon.

2015. júl. 29. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Van amelyik fogamzasgatlo a peteerest gatolja de vabn amelyik a beágyazodást.

Ha előirasnak megfelelően szeded tuti nem vagy terhes.biztos csak a hormonok a valtoztazas miatt.

2015. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.


Rendesen szedtem a gyogyszert.


várom akkor h megjöjjön. holnap reggel csinálok azért egy tesztet.

2015. júl. 29. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!