Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden esetben terhességet...

Minden esetben terhességet jelez a két csík a teszten, vagy esetleg más miatt is mutathatja? (MEDI-LAB nevű tesztet csináltam, és 2 csík látszik. )

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet rossz a teszt, de általában azt jelzi
2010. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy. A medilab-ban 2 tesztcsík van, mindkettő pozitív lett? Vagy ha nem bízol benne, vegyél egy másik féle tesztet.
2010. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen mindkettőn 2 vonalka jelent meg. egyiket tegnap este, másikat ma reggel csináltam meg.
2010. márc. 7. 10:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Elősször is gratulálok!!! :)))) 2 csík csak hcg- hormontól lehet. Azt mondják nincs téves pozi teszt- mert hcg hormon csak terhesség miatt lehet.
2010. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Gratulálok :)
2010. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én még nem vagyok ennyire nyugodt, mert már volt 2 ilyen és késett is a mensesem 13-15 napokat, de sajna utána megjött. Most ugye sikerült?
2010. márc. 7. 10:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Megint 2. vagyok.

Én sem bíztam 1féle tesztben, én mindkét terhességemnél 3 különbözőt használtam, hogy biztosra menjek.

Szerintem menj el, és vegyél valami mást is, csináld meg, hogy megnyugodj.

2010. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Gratulálok! Baba van a dologban, ez tuti :)

Viszont amit írtál, hogy már előtte is 2x teszteltél pozitívat, és 13-15 napra megjött, akkor is terhes voltál csak elvetéltél. Szerintem, mert ilyen korai terhességnél előfordul. Minél előbb menj orvoshoz és kérj progeszteront. Jó babavárást :)

2010. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, teljesen csak akkor leszek nyugodt, ha már orvos is azt mondja, de jó érzés, hogy ti drukkoltok nekem. Veszek másfajta tesztet is, és ha az is azt mutatja, bizakodóbb leszek:-D
2010. márc. 7. 10:28
 10/13 anonim ***** válasza:
10:14 vagyok. Az előző 2 esetben is teszteltél vagy csak nem jött meg?
2010. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!