Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mutathatja rosszul...

Szerintetek mutathatja rosszul a Gabriel teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Este csináltam meg és hányingerem volt a napokban, meg rosszul voltam!
2010. jún. 3. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, ehhez így nem tudunk válaszolni...

Pozitív vagy negatív lett a teszt? És melyiket szeretnéd? Egy kis émelygés és hányinger nem feltétlenül terhességet jelent.

2010. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hányinger lehet terhesség jele meg ezer más dologé is.

Teszt természetesen lehet hibás, miért ne lehetne?

2010. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem amikor a gabriel halvány két csíkos volt akkor ott volt baba,aki most már 16 hónapos!
2010. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Gabriel és a Qupido is száradás után erős pozitív ...de akkor már nem ér..tehát ha időn belül jött ki neked a csík, pár percen belül akkor nagy a valószínűsége a babának, ha időntúli akkor kétséges..nekem minden alkalommal ott a második csík csak sajna nem időn belül...baba meg sehol.
2010. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a gabriel teszt két csíkos lett, de eltűnt róla a második csík, csak egy sárga vonal maradt a helyén..... ma kiderül az orvosnál mi volt a második csík lényege nálam:).
2010. jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! Pozitívat vártam és negatív lett! :-(

De majd az orvos....!

2010. jún. 4. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!