Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miomaval teherbeesni, mekkora...

Miomaval teherbeesni, mekkora az esely? Gondolom nem tul konnyu?

Figyelt kérdés
Sziasztok!33 eves vagyol,sajna az eletem ugy alakult,hogy tul sok idot pocsekoltam egy nem jol mukodo kapcsolatra,amibol nem lett gyerekem..szeretett inni,drog,bulik,sajnos nagyon szerettem ot,...mindegy,azota megvaltozott,de vege lett 8 ev utan..most uj kapcsolatban vagyok,es sokkal jobb,boldog vagyok vele,es szeretnenk gyermeket vallalni,es el is kezdtul kivitelezni,miutan nem estem teherbe,elmendtem kivizsgaltatni magam,miomat allapitott me a doli,6 cm,a mehfalban,de kifele novo,olyan mintha dupla mehem lenne.Hormonok normalisan mukodnek,ovulacio is van,es nyugodtan probalkozzak,6 honapig,van hely a megtapafashoz,es ki tudom hordani a babat,ezt mondta.3. honapjanezem a peteeresem ovulacios teszttel,szepem mutatta is,es remelem idoben is egyutt voltunk..na most az ovulacio utan 8.napon volt enyhe barna csepp,atztan masnap is,de csak csepp,es fel voltam puffadva,ez mara mar nincs.Ma vagyok a 10.napon.A kerdesem az lenne,hogy ez lehet beagyazodas,vagy a mioma miatt van?Vssarnap tesztelek,4.korul nagyon nem varom.Volt valaki hasonlo helyzetben?Egyebkent mast nem erzek,nem feszul a mellem,semmi.Ez a 24. nap,es 28-29 naposak a ciklusok,egy ket nap elteres.Egy ket napot barnazok,mensi elotti 2 napban.Koszonom a valaszokat.Bizonytalan vagyok..ja es peksrgben dolgozok,emelgetnem is kell,a doki azt mondta,nem lesz gond,ha sikerul..hat bizonytalan vagyok.
2015. júl. 31. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik terhességemnél az első UH-nál mondta a doki hogy miómám van, és amellett nehezebb teherbe esni. A vicc az hogy azt a babát nem is terveztük :p. A mióma aztán magától felszívódott szerencsére.
2015. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oh,gratulalok,akkor remelem nalam sem lesz gond.
2015. júl. 31. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!