Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyek a legmegbízhatóbb...

Melyek a legmegbízhatóbb terhességi tesztek?

Figyelt kérdés

Esetleg olyanok amik drogériákban (DM, Rossmann) megtalálhatok?

Meg még azt szeretném tudni hogy a délelőtti vizeletből ugyanolyan pontossággal kitudja mutatni a teszt mint a reggeliből?

Azt még kicsit félve hozzátenném hogy a negatív tesztben reménykedek..:/



2015. júl. 31. 22:24
1 2
 1/16 kicspic válasza:
Sztem a legjobb teszt a clearblue :-)
2015. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A clearblu tényleg a legjobb,viszont a Rossmann sajátmárkás teszt is nagyon nagyon szupi. (Vizeletsugaras)
2015. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
én csak azt tudom, hogy itt valahányszor bizonytalanság merül fel, az X-epil teszt miatt van, úgyhogy olyat biztos nem vennék. Én egyébként is annak vagyok a híve, hogy csak egyet veszek, és azt akkor használom amikor kell, és az mondjon nekem biztosan. Nem csak úgy lődözgetek minden egyes kimaradt nap után..szóval én Pregnancy-t vettem a patikában, és nem hazudott egyszer sem.
2015. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Amazon már 10mgU mennyiségű HcG-t is kimutat, míg a legtöbb teszt csak 25mgU-t.
2015. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Minden teszt ugyanazon az elven működik, szóval mindegyik megbízható.

Az persze kérdés, hogy mennyi idős (vagy nem) a terhesség.

És mint már írták az 10-es hamarabb kimutatja, mint a 25-ös.

Mennyi ideje késik?

2015. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És az mennyiben folyásolja be az eredményt hogy nem reggel vizelek rá hanem mondjuk délben, délután?

Csak azért kérdezem mert hallodtam már olyanról hogy valaki este csinálta a tesztet, negatív lett majd egy ugyanolyan tesztet megcsinált másnap hajnalban és az pozitív lett és az illető tényleg terhes volt

2015. júl. 31. 22:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil-lel semmi gondom nem volt, mutatta a terhességet.
2015. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Négy napja késik de nekem mindigis vagy egy nappal előbb jött meg vagy napra pontosan, késni sose szokott

Terhességre utaló jelek nincsenek, a fejfájást leszámítva ami amúgy nem gyakori nálam

2015. júl. 31. 22:56
 9/16 anonim ***** válasza:

Hajnalban a legmagasab a HCG koncentrációja a vizeletben, mivel hogy nem pisilsz előtte minimum 6 órán át.

Az a kérdés még mindig, hogy hány napja késik, mert ha még a cikluson belül vagy, akkor kisebb az esélye, hogy kimutatja bármilyen teszt.

Amúgy meg leghamarabb a "gyanús aktus" után két héttel érdemes tesztelni.

2015. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Reggel bármilyen teszttel tesztelhetsz egyet.
2015. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!