Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 50. ciklusnapon negatív teszt...

50. ciklusnapon negatív teszt (délutáni). Valaki járt már hasonló cipőben és terhes volt?

Figyelt kérdés
Még sosem késett ennyit, ma az 52. napon járok. Kb. egy hete, meg pár napja is borzalmasan fáradt voltam, de mostanra már mérséklődött. Szintén egy hete hányingerem is volt, de már az sincs, vérzés még sincs sehol. 2 tesztet csináltam, a 45. és az 50. napon, egyik dm-es, a másik x-epil, mindkettő negatív. Ciklusaim általában 26 naposak, holnap kéne másodszorra is megjönnie. Lehetséges, hogy terhes vagyok, volt valaki ilyen helyzetben? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. aug. 2. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ennyi idős terhességet már kimutat a teszt.

Nem vagy terhes.

Viszont ha nem jön meg a következő sem, vagyis a jövő héten sem jelentkezik vérzés, akkor menj nőgyógyászhoz, hogy kiderüljön, hogy mi az oka.

Mondjuk konkrét információkat nem írtál, pl. tervezitek a babát? Nem szedtél véletlenül előtte fog. gátlót? Mert ha igen, akkor valószínűleg az az oka, hogy nem indult be a természetes folyamatai szervezetednek.

Amúgy meg ha nem ez, akkor lehet hormonális gond, vagy akármi.

Biztosat csak orvos mondhat.

2015. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, szeretnénk babát, próbálkoztunk is időben. :) Soha életemben nem szedtem fogamzásgátlót és sose volt ilyen még, hogy ennyit késett volna. Max. 5-10 nap volt az utolsó 5-6 évben a kilengés, de a 10 nap csak kb. kétszer-háromszor, évszakváltáskor. Ezért nem értem, hogy mi lehet. Dokim szabin van, ezért írtam ki a kérdést, amíg várakozom, hátha van még egy pici reménysugaram. :)
2015. aug. 2. 16:34
 3/14 anonim ***** válasza:
50 nap után ha van még reménysugarad, akkor te tényleg nagyon kitartó lehetsz.
2015. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon kitartó vagyok, már 10 éve szeretnénk babát.... :( Ennyi.
2015. aug. 2. 20:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia mi 7 éve szeretnénk babát múlt hónapban,59 napra jött meg negatív tesztek doki,minden volt csak baba nem pedig nagyon reménykedtem.

Pedig a hószab ciklusom 40 nap átlag 30.

2015. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
:( Akkor lehet, hogy az egész csak a nagy meleg miatt van... De akkor jönne már meg, mert ez idegölő, nem merek edzeni sem, mert mi van, ha... Lehet, hogy ma mégis visszatérek a normális kerékvágásba, abbahagyom a "kímélő" életmódot. :( Köszi, hogy írtál.
2015. aug. 3. 10:47
 7/14 anonim válasza:
100%

Szia, szerintem is nagyon kitartó vagy.

Véleményem szerint attól még lehet gyerek, h a teszt negatív. Az általad írt x-epil nem mutatja ki minden esetben, tehát ezt se vedd biztosnak.

Mindenképp menj el orvoshoz, mert ha van baba, akkor azt az uh már kimutatja.

2015. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Véleményem szerint attól még lehet gyerek, h a teszt negatív. Az általad írt x-epil nem mutatja ki minden esetben, tehát ezt se vedd biztosnak. "

Azért átlagos 26 napos ciklusnál, nincs az a terhesség, márkától, érzékenységtől függetlenül, amit az 50. napon ne mutatna ki a teszt!

2015. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szia teszteltél az óta?
2015. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem, majd holnap megint csinálok egyet. Most már kb. hetente tesztelek, mert nem idegesítem magam, meg nincs vaterás tesztem, csak dm-es. Az meg nem 70 forintos, nem pazarlom! :) Amúgy még mindig semmi, bár tegnap és előtte elég sok, nyúlós nyákom volt. Lehet, hogy hormonzavarom volt és most lenne peteérésem? Ha igen, kb. 2 hét múlva végleg kiderül. Már nem idegesítem magam, belefáradtam. Majd megírom mi lett, köszi az érdeklődést! :)
2015. aug. 8. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!