Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 50. ciklusnapon negatív teszt...

50. ciklusnapon negatív teszt (délutáni). Valaki járt már hasonló cipőben és terhes volt?

Figyelt kérdés
Még sosem késett ennyit, ma az 52. napon járok. Kb. egy hete, meg pár napja is borzalmasan fáradt voltam, de mostanra már mérséklődött. Szintén egy hete hányingerem is volt, de már az sincs, vérzés még sincs sehol. 2 tesztet csináltam, a 45. és az 50. napon, egyik dm-es, a másik x-epil, mindkettő negatív. Ciklusaim általában 26 naposak, holnap kéne másodszorra is megjönnie. Lehetséges, hogy terhes vagyok, volt valaki ilyen helyzetben? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm. :)

2015. aug. 2. 16:05
1 2
 11/14 anonim válasza:
Sajnos hasonló cipőben járok, ezért is érdeklődtem. Á
2015. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia


Mi lett végül??

2015. okt. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Attòl, hogy valaki az 50. napnàl jár a ciklusàban, mèg lehet baba! Ezt csak azèrt jegyeznèm meg, mert pl nekem 2014. 12.18-àn jelentkezett mensi normàl lefolyàsban ès 2015. màrc 27-n tudtam meg hogy babát várok. 4 hetes voltam :) tehàt a januàr februàr kimaradt ill mèg a márciusi is de az màr a baba miatt :) (jaaah ès semmilyen hormonàlis gondjaim nem voltak)
2016. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon régi poszt, de pont ráakadtam, hiszen az enyém. 😃

Akkor megjött a hatvanadik nap körül és azóta kiderült, hogy mi volt az. Már akkor (39 évesen!) elkezdődött a menopauza és ezek voltak az első tünetek! De a Jóisten kegyes volt hozzánk és 2017 januárban sikerült teherbe esnem, szóval októberben megszületett a csodaszép kislányom, aki már 5 és fél éves! 😍 Mint kiderült, az utolsó utáni pillanatban jött, szinte csodaként. Előtte már össze-vissza menstruáltam, hol 50 napra, hol 21-re... Aztán rátaláltam a shatawari porra, amitől rendeződött 2-3 hónap alatt a ciklusom, szépen beállt 26 napra és a 3., vagy 4. (már nem emlékszem pontosan) hónapban már nem jött meg, mert beköltözött a kis Tündérkém! ❤️ Szóval van ilyen is, hogy korai menopauza... 41 és fél évesen szültem, 2 évig szoptattam és utána már meg sem jött többet... 😊 Nem bánom! 😃

2023. máj. 13. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!