Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe alhasi görcs és derékfáj...

Enyhe alhasi görcs és derékfájdalom lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2-3 napja elkezdett fájni a derekam.(popó feletti részen) nem túlzottan de zavaró és nem "normálisnak" mondható módon egyszóval nem enyhített rajta a már jól. bevetett egyenes gerinccel ülés vagy kitámasztás sem, mert egyszerű derékfájdalomként álltam hozzá csakhogy időnként jelent meg mára viszont elmúlt de sosem volt jelen egyébként a menstruáció közelettével sem pedig ezen a helyen nem fájt még sosem.Az alhasi enyhe húzódó görcsös fájdalom még a derékfájdalom előtt jelent meg hol erősebb hol gyengébb módon viszont úgy veszem észre hogy enyhülne picit. A ciklus rendszerint 28 napos és mindig 10 én jött meg szóval még 7 napom van a nem vártig ugyan is szeretnék már babát. Mindig napokkal előtte jöttek a jelek hogy megjön mint fájó mell ami nincs most jelen alhasi fájdalom is csak most ez valahogy másabb elnehezedő érzés is vegyül bele,derekam sosem vegyült a jelel közé így kezdek gyanakodni némileg csak remélem hogy nem egy vaklárma :( Tudom korai volt de csináltam egy tesztet ami ez idáig negatív... de nem vesztem el a reményt....

2015. aug. 3. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre sajnos tényleg nem lehet semmit mondani... :( Remélrjük, hogy összejött a baba, de nem hinném, hogy a derék- és hasfájás e miatt lenne... Majd egy hét múlva kiderül, hogy terhes vagy-e. Próbáld kivárni! Tudom, hogy nehéz, de most még jósolni senki nem fog Neked! :(

Én is kb. 1 hét múlvára nem várom, én is próbálok várni... :) Ráadásul én nem nagyon érzek semmit, csak ha beleképzelem... :S :)

De 1 hét múlva majd írd meg, hogy sikerült-e! Drukkolok!

2015. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok "terhes " blogot olvastam ezzel kapcsolatban hogy a menstruációs görcsös fájdalomhoz hasonló húzódó érzés lehet beágyazódás jele is lehet ahogy a derék fájdalom is lehet terhes jel.... de már én is kapaszkodok amibe csak lehet és reménykedem a legjobbakban: ( hát hátha.. reménykedem és mindenképp írok a fejleményről és te beszámolódat is várom :)
2015. aug. 4. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismét az első vagyok. Tudom, hogy lehet annak a jele, de az a baj, hogy ezer más dolog miatt is lehet... :(

Mióta próbálkoztok és hányadik baba lenne?

Mi még csak most kezdtünk próbálkozni, a múlt hónapban és a 3. Az elsőnél semmit nem éreztem, pedig néhány hónap után már én is képzelődtem, de amikor tényleg megfogant, semmi tünete nem volt. A második szinta rögtön elárulta magát, mert 5 nappal a peteérés után volt beágyazódásos vérzésem, és kb. 1 héttel a nem várt napja előtt már úgy görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni... Szóval amit ezzel mondani akartam, hogy tényleg nem lehet tudni, mert mint látod, 2 terhességből egyszer volt, egyszer viszont semmi...

Nagyon drukkolok! Mikor tesztelsz?

2015. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!