Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek, hogy végre baba?

Reménykedhetek, hogy végre baba?

Figyelt kérdés
Május elején voltam dokinál, ő akkor egy 45x45mm-es cisztát talált nálam. Ami nagyon elkeserített mert azt hittem végre baba. Május 17.-én volt menstrum azóta csak most volt július 15.-én. Csináltam az elmúlt 2-3 hétben két tesztet is de sajna negatívak lettek :( Majd ma ismét jelentkezett gyenge vérzésem. Mennyisége is nagyon kevés, folyásnyi kb. Szerintetek most ágyazódna be a kicsi ? Mikor teszteljek legközelebb hogy "biztos" legyen?! Decembertől próbálkozunk egyébként, szóval semmilyen védekezés vagy megszakítás nincs. Igaz nem mindennap, hisz a munka miatt nem tudjuk ezt megoldani:/ De a heti 3-4 alkalom meg van.
2015. aug. 3. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Korántsem biztos. Nem is kell mindennap szexelni. Ha most "ágyazódott" be is akkor is várj 2 hetet. Normâl ciklusnál úgyis csak 15- e környékére nem várod a mensit. Nekem is volt hóközepén barnázás. Nem volt baba. Ha megjön a mensid mégis, akkor javaslom az ovutesztelést köv. hónaptól, ugyanis h sokáig kimaradt, jelentheti azt is h nincs peteérésed, és akkor rögtön irány a doki, nem kell megvárni az egy évet.
2015. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En meg inkabb egy hormonvizsgalatot javasolnek elso korben, mert az hogy ennyire elhuzodok a ciklusaid, feltetelezi, hogy nem feltetlenul van peteeresed sem, akkor pedig baba se lesz. Vagy ha veletlenul terhes is maradnal a veteles kockazata biztos! Jarj utana ennek!
2015. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!