Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes legyek?

Lehetséges hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy ebben ez esetben lehetséges e a terhesség:

Az utolsó menstruációm július 12.-én kezdődött és 5-6 napig tartott. A menstruációm után megszakítással voltam együtt a párommal, a legtermékenyebb napokban is, nem szedek fogamzásgátlót. Most a napokban pedig már mindenféle védekezés nélkül voltunk együtt, ez a ciklusom 21-22. napján történt. Lehetséges a terhesség, ha a 21 vagy 22. napon estem teherbe a menstruációm megjöhet?


2015. aug. 3. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Most olvasd el ezt a mondatot, és mondd meg, hogy szerinted van-e értelme: "Lehetséges a terhesség, ha a 21 vagy 22. napon estem teherbe a menstruációm megjöhet?"


Amúgy ha nem védekeztél, lehetséges a terhesség. Ha majd késik, csinálsz egy tesztet, ennyi az egész. Ha megjött, de nem olyan mint máskor, és azt hiszed, hogy terhes vagy csak a késői megtermékenyítés miatt mégis megjött, akkor szintén csinálsz egy tesztet. Erre egyébként minimális az esély.

2015. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként babát terveztek vagy naptár módszereztek? Mert mi az utóbbi, termékeny napokon megszakítás, utána pedig menstruációig már nem.
2015. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Második: az nagyon jó módszer, így született a fiam :)
2015. aug. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! A pakliban valóban benne van. :) Használok mellé Pharmatex-et. Mert elméletileg ugyebár nincs peteérés, de ha mégis lenne, ott a Pharmatex. De induljunk ki abból, hogy csak egy peteérésem van havonta. :) Bízom benne. Megkérdezhetem mennyire volt pontos a ciklusod? Tudtad követni a peteérés napját? Extra peteérésed volt ciklus végén? Vagy korai peteérés? Ne haragudj, csak kíváncsi vagyok.
2015. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tűpontos 24 napos ciklusaim voltak, tudtam követni a peteéréseimet, bár nem hőmérőztem, meg ilyenek. Meg annyira nem is izgultuk túl a dolgot, nem bántuk, hogy jött a manó, csak tudtunk volna még várni.

Biztosat nyilván nem tudok, valószínűleg extra peteérésem volt a hó végén, mert a teszt is elég későn mutatta ki. Három nappal a "nem várt" után még negatív volt, egy hét után már pozitív, délutániból.

2015. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi utolsó, hogy válaszoltál. Az esély ugye megvan... Eddig megszakítással voltunk együtt, most elkezdtük így. Ti előtte azért átbeszéltétek a gyerektémát vagy egyszerűen csak mindketten tudatában voltatok annak, hogy így összejöhet? :)
2015. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Átbeszéltük, hogy ha akar, akkor jön, ha nem, nem. De alapvetően úgy voltunk vele, hogy ráér még akár egy évet is. A manó nem úgy gondolta :)
2015. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!