Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Sally00 kérdése:

Lehetséges hogy terhes vagyok? A párommal mindig védekezünk de legutóbb sikerült félig belém jönnie. Ma 8. Napja késik. Nekem mindig szokott késni.

Figyelt kérdés
Vettem ma reggel terhességi tesztet(Gabriel) de negatív lett, de sok helyen olvastam hogy ez a teszt nem annyira pontos. Vannak tüneteim. Émelygés, szédülés, mellfájás, ízek érzése erőssebben mellfeszülés ilyen tapasztalatain még nem voltak soha, lehetséges hogx csak valami betegség vagy valami mástól van ez? A mellemet egyébként ha megnyomom fehér pöttyök vannak rajta.

2015. aug. 3. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Csinálj egy másik fajtát is, 8 nap késés után már a nap bármely szakában használhatod.


Nekem egyébként a Gabriel mindkét terhességemet kimutatta.

2015. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
A "mindig védekezünk" és a "félig sikerült belém jönnie" ellentmondás.A megszakítás az nem védekezés,így igen,lehetsz terhes.Csinálj egy másik tesztet is.
2015. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
csak azért nem vagyok biztos benne mert nekem mindig késik és hogy emellett lehetek e terhes de viszont nem e volt túl korai a teszt. Ebben nem vagyok biztos mert ilyen dolgokat mèg nem éreztem. Nem voltam még terhes.
2015. aug. 3. 12:13
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

és mennyit késik "mindig"? ha "mindig" hosszabb a ciklus - hányadik napon volt a "baleset"?

"Vannak tüneteim"

- a túl kori tünetek rendszerint az ijedségtől beképzelések!

2015. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
*túl korai
2015. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem megszakitásosan szoktunk védekezni hanem gumival csak akkor épp nem volt nálunk.
2015. aug. 3. 12:19
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Mikor történt a dolog? Mert a tesztek is csak legkorábban kb. 2 hét után mutatnak bármit is.
2015. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
HA mindig késik a vérzésed, akkor mihez képest vérzik? Mindig az előző ciklushosszhoz képest? Vagy 28 naphoz számolod? Ha mindig kb. ugyanannyit késik, akkor egyszerűen hosszabb a ciklusod, ahhoz számold most is. A tüneteid egyébként tényleg utalhatnának terhességre, de aki nagyon szeretne babát vagy aki nagyon nem és retteg tőle, az simán produkálhatja ugyanezeket. Két nap múlva csinálj egy egyszerű x-epilt.
2015. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mihez képet vérzik= mihez képest késik?
2015. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
11 napja volt a baleset. 4 napot szokott általában, de van hogy kevesebb. Van hogy kicsit több.
2015. aug. 3. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!