Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik után a 10. napon a...

Töketlenke kérdése:

Lombik után a 10. napon a teszt negativ lehet még reménykedni?

Figyelt kérdés
Lombik után vagyok 5 napos embriot kaptam vissza, a beültetéstől a 8.napon este elkezdtem barnázni kb 1 csepp a 9. napon szintén barna ma vagyok a 10. Napon és a teszt negatìv de lrnt se érzek semmit már a 8. napig mindig szurkált vagy kicsit nyomott nem volt vészes de két napja semmit se érzek. Lehet ebből még baba?
2015. aug. 5. 06:47
 1/10 anonim ***** válasza:

reménykedni lehet, de az esély igen alacsony. Amíg nem jön meg a vérzés, addig nem kizárt a beágyazódás, de ha a 10. napon a HCG teszt még negatív, akkor ennek az esélye már inkább a "rendkívül kivételes", mint a valós esély kategóriába tartozik.

Javaslom, a következő lombikprogramot próbált kora tavasszal, február-áprilisban. A nyáron a sikeres beültetések száma rendszerint alacsonyabb, de val. szeg a doktorbácsi is ezt fogja javasolni, ha megtapadási problémád van.

2015. aug. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első a lombik azért kellet mert a párom kisfickoi nem voltak elegen. A dokim azt mondta a beültetéskor hogy csak 7.én teszteljek de nem birtam addig várni.
2015. aug. 5. 07:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a doki megmondta mikor tesztelt, miért nem vártad meg? most megcsináltad hamarabb és itt izgulsz. Talán ezért mondta a doki! Tesztelj 7-én és ha akkor negatív, elég akkor elkeseredni!
2015. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyugi. Nekünk végig negatív volt. ET13 napon voltunk vérvételen ami pozitív lett azóta 25 hetes pocaklako :)

A vervetel napján lett halvány pozitív a teszt.


Sok sikert!

2015. aug. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, de sajnos voltam a korházban csináltak vérvizsgálatot a teszt negativ lett egyre jobban görcsöltem és véreztem igy az orvosom leálított a gyógyszerről. Nagyon sírtam és szomorú voltam de ez az első alkalom volt van lefagyasztva még 2 igy reményekkel teli ujra kezdjük. Ugye a reményeket kell nézni és csak abban lehet bízni.
2015. aug. 7. 01:00
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj gratulálok a pocaklakódhoz.
2015. aug. 7. 01:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszönjük!


Ne csüggedj, másodszorra sikerülni fog :) Sok sikert!

2015. aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne add fel, ez a legfontosabb. Addig járj orvostól orvosig, amíg valaki nem gratulál, hogy anya leszel. Szóval csak pozitívan, előre! Szorítok!
2015. aug. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatásokat.
2015. aug. 9. 10:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem vigasz, de ne görcsölj ezen a témán. Én azt hittem, csak lombikkal lehet majd gyerekem(borzalmasan rossz a hormonháztartásom) teljesen nyugodt voltam, és őszintén nem is mostanra terveztünk babát párommal. Egyszer viszont nem védekeztünk és babó lesz a vége, márciusban érkezik. :) Gondoljatok másra mindketten, élvezzétek egymás társaságát és szeretkezzetek amikor jól esik, ha így nem jön össze a következő lombikig az se katasztrófa, majd azzal sikerülni fog! Fel a fejjel! :)
2015. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!