Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most miert nem volt barnazasom...

Most miert nem volt barnazasom a mensi 2. hete utan?

Figyelt kérdés
Mindig szokott kis barnazas lenni a mensi kozepen,most nem volt. Lehet ebbol terhessegre gondolni? De egy het mulva pontosan megtudom majd,ha jon a mensi ideje,csak kivancsi vagyok, mert mar nagyon varomh.terhes maradjak.

2015. aug. 5. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetoen a barnazas progi hianyra utal na meg beagyazodasra.en orulnek hogy nem barnazok mert az a normalis.tuneteid vannak?
2015. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a valtozas ami eddig nem volt, h. erzem, nagyon faradt es almos vagyok mindig, es 1 hete reggel, meg delben es este is a muzli elmaradhatatlan a napjaimbol. Sosem volt meg ilyen velem, most ez van. Talan nem is a terhesseg miatt, nemtudom. Es annyi meg a valtozas, h. kb 2 hete sokkal nagyobbnak latom a mellem. Nemtudom mitol vannak,de ez van most.Talan mar mert annyira szeretnek babat.
2015. aug. 5. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:
En is barnaztam rendszeresen....iden januarban nem....akkor mar valahogy tudtam is,hogy miert...szept.25-re vagyok kiirva.... ;)
2015. aug. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!