Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik de minden...

11 napja késik de minden ugyan olyan mint mielött megszokott jönni. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

11 napja kellett volna megjönnie. Minden megvan ami szokott néha alhasi görcs cicifájdalom. Lehet ez terhesség?

Tudomtudom teszt de nincs idom elmenni venni.

Ha esetleg terhesség akkor normális az hogy már egy hete olyan "megfog jönni" érzésem van?


2015. júl. 31. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, tuti terhes vagy. Én is ugyanígy éreztem magam
2015. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked is volt ilyen megfog jönni érzésed? Plusz ugyanolyan görcs mint mensi alatt?
2015. júl. 31. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs időd tesztet venni?Már lassan dokihoz kéne menned.Amúgy minden terhesség így kezdődik.Áldozz 5 percet az életedből és vegyél tesztet!Így az elején nagyon vigyázni kell a baba egészségére.
2015. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Reggel 5 kor meg zarva minden este 9kor meg mar zarva. A ketto idopont kozott meg dolgozok :/
2015. júl. 31. 14:47
 5/8 anonim válasza:
Majd ird meg mi lett az eredmeny. Szerintem is terhesseg.
2015. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És nem tudsz valakit megkérni,hogy vegyen.ha terhes vagy nagyon nem jó,hogy ennyit dolgozol.:(
2015. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok, igen minden stimmelt csak épp vérzésnek nyoma se volt. Annyira ugyanaz volt, hogy először a pozitív tesztet se akartam elhinni.
2015. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Sikerult venni tesztet? :)
2015. aug. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!