Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A pozitív ovuteszted napján,...

A pozitív ovuteszted napján, előtte vagy utána (hány nappal? ) fogant meg a babád?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Megfoganni csak adott időben tud.

Együtt voltunk a 2 pozitìv napon, egymàs utàn (véletlenül, nem azért mert pozitìv volt a tesz) és a az első pozi nap előtt 2 nappal. Azaz 3 lehetséges együttlétből bàrmelyik lehetett a befutó.

2015. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Júli 1-én volt pozi az ovutesztem, egyutt is voltunk este. 14-én teszteltem olyan halvány pozi hcg-t, hogy csak én láttam. :) Most hétfőn mondta a dokim 6 hetesnek, visszaszámolva 5-én kellett volna fogannia. :D

Ezt nehezen hiszem, szerintem max.3-a lehetett az ovu+megtermékenyülés napja.

2015. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anno mi nov.1-jén voltunk együtt ( a naptáram szerint termékeny időszakban, az ovut 7-re írta) 20-án teszteltem halvány pozit és a doki szerint 6-án fogant(akkor is éreztem)... Tehát jónéhány napig vándorolt. :)
2015. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Off: 3-as és kislány lett vagy kisfiú? :) Tudom, hogy Elvileg a Fiúk nem élnek 4 napig... Kettes voltam, 2 kislányom van, valószínűleg így a harmadik is az lesz. :)
2015. aug. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Sajnos az a baba nem maradt így nem tudjuk mi lett volna. :(

De erősen lányra tippelnék. Én is azt olvastam, hogy ha ovu előtt lövünk gólt akkor nagy eséllyel lány, mert sokkal tovább életképes.

2015. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!