Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26. an kellene Nem Megjonnie....

26. an kellene Nem Megjonnie. Ha a mai reggeli teszt negatív attól még lehet hogy később pozitív lesz? Utrogestan kúpot kellene elkezdenem azért teszteltem ilyen korán. És olvasgattam hogy sok hölgynek már 4 nappal előtte pozitiv lett a tesztje.

Figyelt kérdés
2015. júl. 24. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Még lehet +.
2015. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. júl. 24. 09:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Korai volt a teszt, ez még simán lehet pozitív is.

Ebben az esetben is azt mondom, ha nem jön meg, akkor reggeli első vizeletből tesztelj, ha pozitív, akkor viszont keresd fel az orvost és konzultálj vele.

2015. júl. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már a konzultáció meg volt. Azt mondta ha + a teszt azonnal utrogestan kúp és 1 hét mulva jelentkezzek mert előtte semmit nem látna. Ezért próbáltam meg. ...hátha. de akkor megvarom hogy meg jön e vagy sem. Köszönöm a választ.
2015. júl. 24. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Legalább a nem várt napját meg kell várni,de még akkor sem biztos hogy pozit tesztelsz ha babás is vagy.
2015. júl. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Csak annyit olvastam erről hogy 4 nappal nem várt napja előtt pozitiv lett a teszt...nem tudom akkor ez mennyire lehet igaz...
2015. júl. 24. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinek korábban volt peteérése, mint az átlag, vagy korábban volt egy spontán peteérése vagy nagyon érzékeny tesztet csinál reggeli első, vagy koncentrált vizeletből, annak esetleg lehet a nem várt előtt pár nappal nagyon halványan pozitív.

De ha te nem így voltál és nem olyan tesztet használtál, akkor nem meglepő, ha netán terhes is lennél, hogy még nem mutatja ki.

2015. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem késik már es nem teljesen egyértelmű a tesztem nagyon halvány ezert várok ujra tesztelesig.


Csak azert irtam le mert te tenyleg korán tesztelték.

.memstruacio kimaradasa utan par napra ra tesztelj csak.

2015. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!