H.kitti91 kérdése:

Jó jelnek számít?

Figyelt kérdés
Méregettem az ébredési hőmet. kb ugyan abban az időpontokban. az alap hőm, 36,4- 36,5 most pedig a nemvárt napján is még 36,9 már azóta eltelt 5 nap és 36,8. bár ma reggel megijedtem mert 36,6 volt de 15 perc múlva már 36,9 bár tudom, hogy az ébredési számít. Mellfájdalom van, meg édesség utáni vágy.. Vajon lehetek babás? 1 éve lassan próbálkozunk. Most elmentünk szabira a munkahelyemen is könnyebb... hátha Holnap reggel tesztelek. Csak véleményt szeretnék. :) És tapasztalatot.
2015. aug. 7. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
hát most ez olyan, hogy lehetsz is, nem is, ennyiből nem fogsz itt tuti választ kapni
2015. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi értelme van ennek a kérdésnek. A tapasztalatok nem fognak segíteni, mert attól még neked is 50 százalék esélyed van. Biztosat majd a teszt fog mutatni.
2015. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor kell megjonnie? Akkor tesztelj majd ha nem jon meg, mert ha elotte negativ, de esetleg amugy megis babas vagy, az nagy pofaraeses. Es igen, az ebredesi ho szamit, szoval hogy utana 15 perccel mennyit mertel, az nem valos!!
2015. aug. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!