Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most teljesen negativ?

Ez most teljesen negativ?

Figyelt kérdés

Eloben egy szurkes csik latszott mintha arnyek lett volna, de lefenykepezve nem latszott ezert megszerkesztettem, amugy tobb mint egy hete kesik (pontos szokott lenni) barnazok. Igaz hogy reggeli masodik vizeletbol csinaltam, de elotte nem ittam

[link]



2015. aug. 7. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A jobb felsőn és a fekete-fehéren egyértelműen látszik a 2. csík.

A bal felsőn is, bár azért ott keresni kell.

2015. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ezt teljesen negatívnak látom.

Nekem egyébként a nemvárt napján délutáni vizeletből egyértelmű pozitív volt, bár nem túl erős.

2015. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, en is gondoltam h ha mar ennyit kesik akkor illene kimutassa a teszt masodik pisibol is (persze ha kesobb volt pé akkor annyira nem biztos)
2015. aug. 7. 11:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Már erősebb lenne.
2015. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én a helyedben megismételném egy másik fajtával.
2015. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Látom a második csíkot,és szerintem is ismételd meg 2 nap múlva,mert lehet későbbi peteérésből fogant!
2015. aug. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mar annyira se latszik mint eddig. Eddig ha nagyon neztem es forgattam akkor lattam, de mar nem igazan :/ raadasul az elobb volt egy gorcsolesem, olyan mensi szeru, de ha megsem jon meg akkor holnap vagy holnap utan tesztelek meg egyet de szerintem felesleges. Mar azon is gondolkodtam h lehet hogy álterhes vagyok es azert kesik vagy en nem tudommmmm....
2015. aug. 7. 14:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja igen lehet hogy kesobb volt peteeresem. Pont ket hete gorcsolt hasonloan a hasam (bar maskor csak erezni szoktam a peteerest de nem gorcsolni szokott)
2015. aug. 7. 14:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez szerintem pozitív. Az enyém az első ennél sokkal halványabb volt... Ja es rózsaszín a csík!!! :) szóval gratula, de azért tesztelj még majd!
2015. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazabol szurke a csik csak a megszerkesztes utan lett rozsaszin 😊 kozbe elkezdtem barnazni, ugyhogy szerintem holnapra meg fog jonni ☹ azert koszi hogy irtatok! 😘
2015. aug. 7. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!