Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első baba után mennyi az...

Az első baba után mennyi az orvosok által javasolt várakozási idő, mire lehet próbálkozni a másodikkal?

Figyelt kérdés
Gondolom a szervezetnek kell bizonyos regenerálódás, hogy a második terhességet is jól viselje valaki.
2010. márc. 8. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem császárral szültél, akkor bátran próbálkozhattok, ha a baba megtapad, akkor a szervezeted készen áll, ha nem akkor meg még nem. A császárnál a műtéti heg miatt szokták javasolni a várakozást, mert az lassabban regenerálódik.

ҝ

2010. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia k!

Már többször válaszoltál arra, amit kérdeztem:)Utoljára a babáknál.Köszi!Szép napot!

2010. márc. 8. 11:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy császáros voltam.
2010. márc. 8. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:

van aki azt mondja, hogy jó 2 évet is várni, van aki 18 hónapot javasol.


/Sok pszichológus pedig azt mondja, hogy a baba lelkivilága szempontjából 3 év a legideálisabb./

2010. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Remélem tudtad hasznosítani valamennyire a válaszomat:D

Ha császáros voltál, akkor legegyszerűbb lenne megkérdezni a dokidat, végül is ő vágott, varrt (vagy az ügyeletest, ha nála szültél), hogy mennyi időt javasol. Általában egy-másfél évet mondanak, nagyban függ attól is, hogy neked személy szerint milyen a regenerálódóképességed:)

Biztos találkozunk még:D

Szia! ҝ

2010. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jajj, a dokit?Innen 70 km-re szültem.Azért megpróbálok elmenni hozzá.

Bizti talcsizunk még.

2010. márc. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!