Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött, de miért görcsölök...

Megjött, de miért görcsölök most ennyire?

Figyelt kérdés
Este voltunk együtt, reggelre pedig megjött. De iszonyatosan görcsölök, ilyen még nem is volt. Már vettem be fájdalom csillapított, de még semmit nem használt. Már a 2. szemen gondolkozok. Van, hogy egyik hónapban semmi bajom, van, hogy az első pár órában görcsölök. De nem ennyire. Van ennek köze ahhoz, hogy adott hónapban volt peteérés vagy nem?
2015. aug. 7. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a forróság és a melegfront miatt.

Nekem pont a múlt hónapban a legnagyobb kánikula idején jött meg, ömlött... sosem volt még ilyen sok, szülés után sem. A barátnőm két napja panaszkodott, hogy rettenetesen fáj neki, pedig máskor simán bírható a fájdalom.

2015. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!