Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki a következő napokra...

Van valaki a következő napokra nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem vasárnap-kedd között nem kéne megjönnie. 25-ös terhes teszt még negatív. Van már egy kisfiam, a kis tesó több, mint egy éve várat magára. Vagyis májusban útnak indult hozzánk, de sajnos júniusra kiderült, hogy méhenkivüli volt..... :( Most ott tartunk, hogy novemberben lombikra megyünk, ha addig nem jön magától....

2015. aug. 7. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi most kezdtük a tesó projektet....de sajnos csak ovu után 2-3 nappal volt lehetőségünk próbálkozni - ha egyáltalán volt ovum mert elég alacsony a testhőm - azért reménykedek. szerdára nem várom.
2015. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én neten vettem jó árban ovutesztet, így vadászom már egy ideje a peteérést.
2015. aug. 7. 19:13
 3/14 A kérdező kommentje:
Bár nekem már a pozitív ovuteszt sem mindig hasznos infó, mert kivették a jobb petevezetőmet. Így ha a jobb petefészkemben érik, akkor cseszhetem. De ugye fogalmam sincs mikor melyikben érik.
2015. aug. 7. 19:15
 4/14 anonim ***** válasza:
majd lehet én is venni fogok, mert nekem meg 40 naposak a ciklusaim...ha elcseszek egy hónapot, 40 napot várhatok a következőre...
2015. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én 14-re nem várom!! ha nem baj csatlakoznék!

inszem után 7-8 dpo-n vagyok !

2015. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnapra nem várom, van 2 pozi tesztem, de eléggé görcsölök. Nagyon félek, hogy megjön :(
2015. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ma este csináltam egy 25-ös erősségűt. Még korai és nem is reggeli pisi, de vártam a csodát.Hát nem tudom. Talán ha nagyon nézem, akkor látok ott egy nagyon nagyon halvány csíkot, de lehet csak száradási csík........
2015. aug. 7. 23:32
 8/14 anonim ***** válasza:
első vagyok. ma reggel megjött :( ez van. nektek több sikert.
2015. aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!

Első válaszoló:sajnálom!

tegnap este éreztem egy nagy görcsöt és nagyot nyílalt a petefészkembe!

5-ös voltam.

2015. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező :mikor volt ovud?

5-ös válaszoló

2015. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!