Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit érdemes bevinni mostanában...

Mit érdemes bevinni mostanában a szüléshez és az utána következő napokra a Tömő u-ba? Babának?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem császáros szülésem volt, így több mindent kell vinnem, de csak darab számilag. Amit viszek: 2 papucs(egyet a fürdéshez, egyet a mászkáláshoz, tisztálkodási cuccok, 5-6 db hálóing, köntös, törülköző(2-3db), tena lady betét, sok bugyi(én nem eldobhatót viszek, hanem vettem kínai olcsó bugyit), piperecuccok, mellszívó, ásványvíz, hajgumi, evőeszköz, pohár. Iratok. Babának adnak ruhát. Vinni kell pelenkát, popsitörlőt, popsikrémet, cumisüveget, kesztyűt, és sapit, ha kiviszed a látogatókhoz, mert ott eléggé huzat van. Ami meg otthon marad, azt a család úgyis be tudja vinni.
2014. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!