Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható az X-epil...

Mennyire megbízható az X-epil teszt? Mutatott már valakinek fals negatív eredményt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha korán teszteltél,mindegyik negativot mutat.Egyébként én is x-epil tesztet használok és mindig jot mutatott.:)
2010. márc. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most valahogy nem várod?Szerintem ha már késik napokat,akkor tesztelj.

Én is mindíg abba a hibába estem bele,hogy nemvárt előtt rohantam tesztekért,aztán persze megjött.:(

Én ma vagyok a 28-ik ciklusnapomon,de megfogadtam,addig nem tesztelek,csak ha már késik.Holnapra nemvárom a c.hu szerint,de nem fogok tesztelni,mert sajna késhet is.

2010. márc. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tegnapra nem vártam:-(Ma reggel lett negatív a teszt.De még nem jött meg azóta sem . Még várok egy pár napot,aztán veszek egy Gravi Hcg-t.
2010. márc. 8. 13:54
 4/4 anonim válasza:

Én is hasznaltam nekem elég jónak tünt nekem pozit mutatott de már 6 hetes voltam!!!!!!!!!!!

Szoritok!!!!!!!!!!!

2010. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!