Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jó helyre húzta...

Szerintetek jó helyre húzta be az ovut? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Hőm alapján jó helyre húzta, nem túl korai az? 15-16. napon szoktam valami enyhe szurkálódást érezni. A múlthónapban kitolódott 2-3 nappal a ciklusom valamiért, 29-30 napos szokott lenni. Ez a 3. hónap hogy próbálkozunk a picivel.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


Itt a link:


[link]


2015. aug. 8. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egy picit feljebb megy a hőd és fent is marad akkor szerintem a 14.napon volt.
2015. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de baromi aloacsony az alaphőd. Nincs pm alulműködésed vagy valami más hormonális? ovu után 36,3 szerintem biztos nem jó...
2015. aug. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is észrevettem hogy nagyon alacsony. Ez az első hőmérős ciklusom. Mindig ugyanabban az időpontban,nyelv alatt mérek.digitálissal de 7-8 percet van benn,mert rámérek még a csipogás után. Tegnap óta átlászós kevés folyásom van.
2015. aug. 8. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!