Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10napja kesik, teszt negativ,...

10napja kesik, teszt negativ, tegnap enyhen barnaztam, azt hittem ma megjon, de ma mar nem is barnazok?

Figyelt kérdés

Tegnap par masodpercig volt olyan mensis gorcsom, elotte meg mahoz kepest 15 napja, amugy kb semmi tunetem nincs. Holnap reggel csinalok meg egy tesztet ha nem jon meg, de erdekelne hogy szerintetek ez most mi lehet?

Mensire utalo jel csak annyi hogy kijott par pattanasom es neha faj a fejem.



2015. aug. 8. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Késik, van ilyen.
2015. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mult hónapban késet 4 hetet előtte egy hétel pecsét volt egy napi utána rá egy hétre meg jött van ilyen be tudtam a nagy melegnek vagy nem volt óvulácio.
2015. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma vegul 2 eros pozitivat teszteltem, a pecseteles es a keses miatt gyanus volt :) azert koszi a valaszokat :)
2015. aug. 9. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!